ما کی هستیم

ما یک تیم برتر هستیم که روی کیفیت تمرکز می کنیم

ما طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی دیجیتال و توسعه وب را ارائه می دهیم. خدمات ما شامل طراحی وب ، توسعه وب ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، سئو و سایر موارد است.

کود گیاهی (plant fertilizer) نوعی کود است که از پسماندهای آشپزخانه تولید می شود و حاوی هیچ ماده شیمیایی نیست. کود گیاهی بدون اینکه هیچ آسیبی به محیط زیست بزند باعث رشد گیاهان شده و آنها را تقویت می کند و به بهبود وضعیت خاک نیز کمک خواهد کرد.
 

ما از گیاهان برای تغذیه و سلامتی استفاده می کنیم، اما اغلب در نظر نمی گیریم که فواید همین گیاهان و سبزیجات می تواند به باغ نیز گسترش یابد. کوددهی با بسیاری از گیاهان یک راه ساده برای تقویت باغ و کاهش هزینه کود خریداری شده است؛ بسیاری از گیاهانی که در حال حاضر در باغ شما رشد می کنند، کودهای طبیعی شگفت انگیزی را می سازند. ارزش غذایی گیاهان می تواند به همان اندازه که برای انسان و حیوان مهم و مفید است برای باغ و گیاهان نیز مفید باشد، استفاده از کودهای گیاهی طبیعی هزینه ها را کاهش می دهند و باغ را به خوبی تقویت می کنند.

کودهای گیاهی
کود گیاهی نوعی از کودهای زیستی می باشد که همانطور که از نام آن پیداست تنها منبع تولید کننده آن گیاهان هستند. کودهای گیاهی حاوی هیچ گونه ماده شیمیایی نیستند و نه تنها به رشد گیاهان کمک می کند بلکه باعث بهبود وضعیت خاک شده و بر خلاف کودهای شیمیایی هیچ آسیبی به محیط زیست نمیزند. استفاده از کود گیاهی از زمان های بسیار قدیم مرسوم بوده زیرا مردم به راحتی می توانستند آنها را در خانه خود تهیه کنند.

کودهای گیاهی مانند سایر انواع کودها می توانند مواد مغذی مورد نیاز سایر گیاهان را فراهم کنند و در بسیاری مناطق به عنوان مکمل کودهای شیمیایی استفاده می شوند. تقریباً از هر گیاهی که دارای ارزش غذایی شناخته شده است می توان برای کوددهی باغ استفاده کرد، اما سه گیاه زیر از نظر غلظت مواد معدنی ضروری برای سلامت سایر گیاهان بسیار قوی هستند.

• بابونه رومی (Chamaemelum nobile)

• کامفری روسی (Symphytum x uplandicum)

• قاصدک (Taraxicum officinale)

این سه گیاه دارای غلظت بالایی از پتاسیم، فسفر و کلسیم هستند، کامفری همچنین منیزیم را غلیظ می کند، علاوه بر این، کامفری و قاصدک مس و آهن فراوانی دارند. هنگامی که کودهای گیاهی تهیه شده از این گیاهان به درستی استفاده شوند، می توانند خاکی را که گیاهان خوراکی و دارویی را تغذیه می کند، غنی کنند.

شرکت دهکده سبز بنیان

تولید، و عرضه انواع کودهای تخصصی گیاهان آپارتمانی با نام های تجاری فرمول یک و کودینو

مشاوره و راهنمایی در مورد انتخاب کود مناسب